Część Plastyczna

Szkoły Podstawowe:

I Miejsce - Alicja Stypułkowska kl. VI Szkoła Podstawowa Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. B. Lament w Białymstoku 

I Miejsce - Dominika Cupriak kl. VI Szkoła Podstawowa nr 11 w Białymstoku

I Miejsce - Martyna Maria Zalewska kl. IV Szkoła Podstawowa nr 11 w Białymstoku

 

II Miejsce - Zuzanna Sieńczuk kl. VI Zespół Szkół Sportowych w Supraślu

II Miejsce - Patryk Boruch kl. IV Szkoła Podstawowa Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. B. Lament w Białymstoku

II Miejsce - Paulina Kowalska kl. IV Szkoła Podstawowa nr 11 w Białymstoku

II Miejsce - Julia Wasilewska kl. IV Szkoła Podstawowa nr 11 w Białymstoku

II Miejsce - Liwia Łukaszewicz kl. IV Szkoła Podstawowa nr 11 w Białymstoku

 

III Miejsce - Zosia Kozłowska kl. IV Szkoła Podstawowa Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. B. Lament w Białymstoku

III Miejsce - Natalia Krasucka kl. IV Szkoła Podstawowa Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. B. Lament w Białymstoku

 

Wyróżnienie

Weronika Maliszewska kl VI Szkoła Podstawowa nr 11 w Białymstoku

Patryk Grzęda kl IV Szkoła Podstawowa nr 11 w Białymstoku

 

Gimnazjum

I Miejsce Paulina Siedlecka kl. III Gimnazjum nr 1 w Łomży

II Miejsce Katarzyna Dębrowska kl. III Gimnazjum nr 1 w Łomży

III Miejsce Patrycja Łuba kl. III Gimnazjum nr 1 w Łomży

Wyróżnienie

Eryk Mroczko kl. III Gimnazjum nr 1 w Łomży

Adriana Tarnacka kl. III Gimnazjum nr 1 w Łomży


 

Część Informatyczna

Szkoły Podstawowe:

I Miejsce - Michał Domalewski kl. V Szkoła Podstawowa Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. B. Lament w Białymstoku 

II Miejsce - Rafał Miodowski Szkoła Podstawowa nr 52 w Białymstoku

III Miejsce - Anna Wińska kl. V Szkoła Podstawowa Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. B. Lament w Białymstoku

 

Gimnazjum:

I Miejsce - Agnieszka Szczepańska kl. II Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. B. Lament w Białymstoku 

II Miejsce - Mateusz Borsukiewicz kl. II Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. B. Lament w Białymstoku 

III Miejsce - Gabriela Adamska kl. II Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. B. Lament w Białymstoku 

 

Uroczyste podsumowanie konkursu wraz z rozdaniem dyplomów i nagród odbędzie się 11 czerwca 2015r. o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. B. Lament w Białymstoku przy ul. Mickiewicza 43.

Serdecznie zapraszamy!