W dniu 18.01.2017 rozgrywaliśmy w naszej Szkole zawody I Festiwal Piłki Ręcznej Miasta Białystok dla klas III SP. W turnieju wzięło udział 4 zespoły, łącznie około 50 uczestników. Naszą Szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Hanna Sosnowska, Oliwia Perkowska, Daniluk Nina, Kaczmarczyk Julia, Glińska Gabriela, Rogalewska Zofia, Kryś Weronika, Augustynowicz Hanna. Zespól po zaciętych i emocjonujących meczach wywalczył I miejsce w zawodach. Łącznie uczniowie rozegrali 3 mecze. W eliminacjach wygrali z SP 50 (9:1), z SP 32 (11:2) SP 1 (22:0). Zespół trenuje pani Anna Piotrowska. Organizatorem zawodów był Podlaski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej.

Życzymy dalszych sukcesów !

 

Dnia 13.11.2016 w naszej szkole przeprowadzany został turniej I Festiwal Piłki Ręcznej Miasta Białystok dla klas III SP. W turnieju wzięło udział 8 zespołów, łącznie około 100 uczestników. Naszą Szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Dziurbejko Adam, Stańczak Filip, Staworko Kacper, Jastrzębski Jan, Borysiuk Borys,  Szczepański Stanisław, Suchocki Franciszek, Ginter Filip, Brzozowski Hubert, Wiski Tymoteusz, Sokołowski Szymon, Fiedorowicz Paweł   . Zespól po zaciętych i emocjonujących meczach wywalczył III miejsce w zawodach. Łącznie uczniowie rozegrali 4 mecze. W eliminacjach wygrali  2 mecze: z SP 50 (11-1) , i z  SP 45 (1-0) , oraz przegrali z SP 32 (6-5), w finałach w walce o III miejsce odnieśli zwycięstwo z SP 1 (5-3).

Zespół trenuje pani Anna Piotrowska.

Organizatorem zawodów był Podlaski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej. Życzymy dalszych sukcesów J

Szkoła Podstawowa Sióstr Misjonarek została włączona do ogólnopolskiego projektu Szczypiornista Szkoła. Jest jedną z 18 szkół z woj. podlaskiego które biorą udział w tym programie. Wysokie miejsca Szkoły w piłce ręcznej w ciągu ostatnich lat na arenie miasta Białegostoku oraz województwa, posiadanie wykwalifikowanych nauczycieli pana Modesta Dziekońskiego oraz panią Anię Piotrowską, którzy każdego roku prowadzą szkolenia dzieci z tej dyscypliny, wpłynęły na decyzję o przyznaniu możliwości realizowania projektu.

Czym dokładnie jest Szczypiornista Szkoła?

Dnia 24 listopada w naszej szkole zorganizowany został mecz towarzyski piłki ręcznej. Po raz pierwszy klasy III miały możliwość sprawdzenia swojej gry w meczu z inna szkoła. Gościliśmy zespół zarówno dziewcząt jak i chłopców ze szkoły SP 45. Nasi uczniowie mimo tak młodego wieku wykazały się dużymi umiejętnościami gry. Oba zespoły zarówno chłopców jak i dziewcząt wygrały oba mecze pokonując wysoko rywali. Wyniki dziewcząt 19:0 , wyniki chłopców 4:0 .

Nauczyciel prowadzący grupę : Anna Piotrowska

19.10.2016 w Zespole Szkół nr.6 odbyło się podsumowanie sportu szkolnego miasta Białegostoku. Organizatorem w imieniu Prezydenta Miasta Białegostoku był Białostocki Związek Sportowy. Szkoła Podstawowa Sióstr Misjonarek Św. Rodziny zajęła IV miejsce w kategorii chłopców we współzawodnictwie sportowym szkół podstawowych miasta Białegostoku za rok szkolny 2015/2016. Puchar z rąk wiceprezydenta miasta Białegostoku Rafała Rudnickiego odebrała Dyrektor Szkoły s. Emanuela Marianna Szefel. Indywidualne wyróżnienie Prezydenta Miasta Białegostoku za osiągnięcia sportowe Szkoły Podstawowej Sióstr Misjonarek Św. Rodziny w roku szkolnym 2015/2016 otrzymał pan Modest Dziekoński.

W dniach 09.06.2016 – 12.06.2016 zespół piłkarzy ręcznych Szkoły Podstawowej Sióstr Misjonarek Św. Rodziny w Białymstoku wziął udział w ogólnopolskim finale turnieju „Szczypiorniak na Orlikach”.

W turnieju rywalizowało ze sobą  16 najlepszych zespołów piłki ręcznej w Polsce po jednym z każdego województwa.

Ogromny sukces piłkarzy ręcznych w turnieju Szczypiorniak na Orlikach!

Wygrana finału wojewódzkiego oraz awans do finału ogólnopolskiego w turnieju piłki ręcznej Szczypiorniak na Orlikach!!!

 

Sportowcy ze Szkoły Sióstr Misjonarek biorą udział w turnieju Szczypiorniak na Orlikach. I etap turnieju piłki ręcznej rozegrany został w dniu 23.05.2016 w SP1. Chłopcy w składzie: Maksymilian Wyszkowski, Michał Ławicki, Mateusz Krasowski, Bartek Sołowiej, Piotr Staworko, Daniel Baczewski, Adam Zimnoch, Albert Łuszcz, Piotr Grondek oraz Kacper Koncewicz, wygrali wszystkie mecze w grupie centralnej (SPSMŚR - SP50 14-6, SPSMŚR – SP Supraśl 19-1, SPSMŚR – SP1 28-9, SPSMŚR- Sidra 13-8 ). Wygrane mecze dały awans do finałów wojewódzkich. Trenerem zespołu jest Modest Dziekoński.

W dniu 22.04.2016 w Bielsku Podlaskim rozegrany został finał mistrzostw województwa w piłce ręcznej. Chłopcy w składzie: Maksymilian Wyszkowski, Michał Ławicki, Mateusz Krasowski, Bartek Sołowiej, Piotr Staworko, Daniel Baczewski, Albert Łuszcz oraz Kacper Koncewicz wywalczyli IV miejsce.

Chłopcy uzyskali możliwość gry w finałach wojewódzkich zajmując w Igrzyskach Miasta Białegostoku I miejsce. Są to najlepsze wyniki w historii Szkoły w grach zespołowych. Trenerem zespołu jest Modest Dziekoński.

Szkoła Podstawowa Sióstr Misjonarek św. Rodziny im. Bł. Bolesławy Lament dnia 11 maja 2016 roku brała udział w Konkursie Gier i Zabaw „Olimpijka”, który odbył się w Zespole Szkół nr 6 w Białymstoku. W zawodach uczestniczyło 14 szkół podstawowych klas I – III z Białegostoku. Reprezentacja naszej szkoły składała się z 57 osób. 29 dziewcząt oraz 28 chłopców. W konkursie Gier i Zabaw „Olimpijka” rozegrane zostały 22 konkurencje w tym 3 wspólne chłopców i dziewcząt. Do każdej z konkurencji mogło przystąpić 8 osób z poszczególnych klas. Najlepiej z naszej reprezentacji wypadły dzieci z klas I zajmując w swojej grupie drugie miejsce. Opiekunami naszej reprezentacji byli: Dawid Kiszycki, s. Wincenta, Edyta Trzeciak, Ela Dołżyńska.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy dobrego występu i życzymy dalszych sukcesów sportowych. 

Dnia 7.04.2016r. odbył się Pierwszy Festiwal Piłki Ręcznej dla klas III pod patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku. Skład drużyny to : Kalinowski Paweł, Litwińczuk Mateusz, Suchocki Adam, Stańczak Filip, Protasiewicz Tymon, Malecki Franciszek, Kusiński Paweł, Ładyński Kacper, Kołłątaj Krzysztof, Mizgier Eliasz, Roch. Zawody przebiegły w miłej atmosferze. Wszyscy uczniowie cieszyli się dobrą zabawą.

Uczniowie z niecierpliwością czekają na kolejny etap.

Trener drużyny : Anna Piotrowska

W dniu 07.03.2016 w naszej Szkole rozegrane zostały mistrzostwa województwa w piłce ręcznej.

W rozegranych w Białymstoku 03.03.2016 Indywidualnych Mistrzostwach Województwa w tenisie stołowym, bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej Szkoły, Kacper Koncewicz zajął I miejsce w zawodach, natomiast Bartosz Witkowski zajął IV miejsce. Obaj zawodnicy awansowali do finałów wojewódzkich. W finałach rozegranych 21.03.2016 w Grajewie, Kacper Koncewicz wywalczył II miejsce. Punkty zdobyte przez uczniów dały Szkole Sióstr Misjonarek III miejsce w finałach wojewódzkich w tenisie stołowym.

I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Sióstr Misjonarek w I Festiwalu Piłki Ręcznej Miasta Białystok. Dnia 17.03.2016, chłopcy w składzie: Maksymilian Wyszkowski, Michał Ławicki, Mateusz Krasowski, Bartek Sołowiej, Piotr Staworko, Daniel Baczewski, Adam Zimnoch, Albert Łuszcz oraz Kacper Koncewicz, zajęli I miejsce w zawodach. Trenerem zespołu jest pan Modest Dziekoński. Organizatorem turnieju był Podlaski Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej. Turniej odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

Zestawienie z zawodów sportowych z I półrocza roku szkolnego 2015/16.

Załączniki:
Download this file (wynikiSP_Ipolrocze_2015-16.pdf)wyniki.pdf[ ]
Download this file (sprawozdanie_sportowe_SP.pdf)sprawozdanie.pdf[ ]

W dniach 16.12.2015-21.01.2016 odbyły się Igrzyska Miasta Białegostoku w piłce ręcznej chłopców. W zawodach wzięło udział 12 zespołów. Nasza Szkoła wywalczyła I miejsce. Do finału wojewódzkiego awansowały SP SMŚR i SP 47.

Trenerem zespołu jest pan Modest Dziekoński. Skład zespołu: Maksymilian Wyszkowski, Michał Ławicki, Mateusz Krasowski, Bartek Sołowiej, Michał Domalewski, Daniel Baczewski, Koncewicz Kacper, Łuszcz Albert, Grondek Piotr, Staworko Piotr.

Wspaniałe osiągniecie Szkoły w piłce ręcznej. Dnia 27.11.2015, w turnieju „Podlaskie na drodze do Euro 2016” organizowanym przez Podlaski Związek Piłki Ręcznej, I miejsce zajęli chłopcy ze Szkoły Podstawowej Sióstr Misjonarek Św. Rodziny. W turnieju brały udział szkoły z województwa podlaskiego SP Kolno, SP Lipsk, SP Turośń Kościelna oraz szkoła z Białegostoku SP 50. Chłopcy na zawodach pokazali wysokie umiejętności gry. W ataku z łatwością zdobywali bramki natomiast w obronie skutecznie przeciwdziałali atakom przeciwnika, na dodatek w bramce wspaniale spisywali się bramkarze, broniąc oraz wypuszczając skuteczne kontry. Wszystkie mecze wygraliśmy wysoką przewagą z SP Lipsk 12-2, z SP Turośń Kościelna 11-0, SP Kolno 15-5, oraz SP 50 14-2. Wyróżnienie indywidualne otrzymał Michał Ławicki uzyskując tytuł najlepszego strzelca turnieju (24 bramki). Trenerem zespołu jest pan Modest Dziekoński. Skład zespołu: Maksymilian Wyszkowski, Michał Ławicki, Mateusz Krasowski, Bartek Sołowiej, Michał Domalewski, Daniel Baczewski, Koncewicz Kacper, Łuszcz Albert, Grondek Piotr. 


 

W drodze po Mistrzostwo Białegostoku

Awans zespołu piłki ręcznej do II RUNDY w Igrzyskach Miasta Białegostoku w piłce ręcznej chłopców.
W rozegranej 02.12.2015 w naszej Szkole I RUNDZIE zawodów chłopcy wygrali mecze z SP 5. 29-2, z SP 1. 23-5 awansując do kolejnego etapu. II RUNDA powinna zostać rozegrana do 14.01.2016.

ŻYCZYMY POWODZENIA
 


 

III Miejsce w piłce ręcznej - Puchar Województwa

Ogromny sukces uczniów Szkoły Podstawowej w piłce ręcznej w zawodach Puchar Województwa. Dnia 25.06.2015, chłopcy w składzie: Maksymilian Wyszkowski, Michał Ławicki, Mateusz Krasowski, Bartek Sołowiej, Piotr Staworko, Michał Domalewski, Daniel Baczewski, Adam Zimnoch, oraz Kacper Koncewicz, zajęli III miejsce w zawodach. Trenerem zespołu jest pan Modest Dziekoński. Chłopcy w eliminacjach wygrali mecze z zespołami z Białegostoku i przegrali z zespołem z Bielska. W Finałach ulegli Suwałkom i w meczu o III miejsce pokonali gospodarzy Dąbrowę Białostocką. Poza wynikiem drużynowym zawodnik z naszej Szkoły, Maksymilian Wyszkowski został II królem strzelców, zdobywając w dwóch finałowych meczach 20 bramek. Gratulacje oraz życzenia dalszych sportowych sukcesów.  

 

 


 

III MIEJSCE W ZAWODACH PIŁKI RĘCZNEJ

SZCZYPIORNIAK NA ORLIKACH

Dnia 21.05.2015, zespół w składzie: Maksymilian Wyszkowski, Michał Ławicki, Mateusz Krasowski, Bartek Sołowiej, Piotr Staworko, Michał Domalewski, Daniel Baczewski, Adam Zimnoch, oraz Kacper Koncewicz, zajęli III miejsce w zawodach piłki ręcznej Szczypiorniak na Orlikach. Trenerem jest pan Modest Dziekoński. Szczypiorniak na Orlikach jest to turniej piłki ręcznej przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych rozgrywany w całej Polsce. W eliminacjach do finałów wojewódzkich chłopcy wygrali dwa z czterech meczy, awans uzyskał tylko zespół z pierwszego miejsca. W zawodach brały udział (kolejność wg. uzyskanych miejsc) SP 47, SP Supraśl, SP Sióstr Misjonarek, SP 4, SP 49.

 więcej zdjęć w galerii


 

W dniu 13 maja 2015 roku uczennice naszej szkoły wzięły udział w XV Jubileuszowych Mistrzostwach Podlasia w aerobiku sportowym. Szkole reprezentowała Iga Rogal, Karolina Matys, Karolina Grabowska, Justyna Roszkowska, Klaudia Skutnicka. Dziewczęta zajęły 3 miejsce. Zawody z aerobiku cieszą się dużym zainteresowaniem, a nasze uczennice zaprezentowały się na wysokim poziomie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów tanecznych.

 


 

 I MIEJSCE  W IGRZYSKACH MIASTA BIAŁEGOSTOKU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

    Wspaniały sukces Szkoły Podstawowej w Igrzyskach Miasta Białegostoku w piłce ręcznej chłopców klas V. Dnia 29.04.2015, chłopcy w składzie: Maksymilian Wyszkowski, Michał Ławicki, Mateusz Krasowski, Bartek Sołowiej, Piotr Staworko, Michał Domalewski, Daniel Baczewski, Adam Zimnoch, oraz Kacper Koncewicz, zajęli I miejsce w zawodach. Trenerem zespołu jest pan Modest Dziekoński. 

 

Chłopcy spisali się  rewelacyjnie, wysoko wygrywając wszystkie spotkania. W I rundzie pokonali SP1 (11-2), SP45 (16-5) w II rundzie SP5 (12-2) , SP 32 (10-0) w Finale natomiast pokonali SP50 (14-3) oraz w meczu o I miejsce SP47 (14-5). Wszystkie mecze zostały rozegrane w naszej Szkole przy licznie zgromadzonej publiczność. Zawodników dopingowali zarówno uczniowie Szkoły Podstawowej jak i Gimnazjum. Mecze uatrakcyjnił pokaz tańców w wykonaniu uczennic Szkoły Podstawowej w składzie: Karolina Grabowska, Gabrysia Rodziewicz, Karolina Matys, Iga Rogal, Basia Knapp, Klaudia Skutnicka, Julia Brzozowska, Justyna Roszkowska, prowadzonych przez panią Annę Iliaszuk. Gratulacje oraz życzenia dalszych sportowych sukcesów.

 więcej zdjęć galeria

 

 


 

IV MIEJSCE DZIEWCZĄT W TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ

Dnia 26.03.2015 IV miejsce zajęły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej Sióstr Misjonarek Św. Rodziny w turnieju piłki ręcznej Puchar Białegostoku organizowanym przez Podlaski Związek Piłki Ręcznej.                                      

                                                             

Skład zespołu: Wińska Anna, Posmyk Ewa, Tołwińska Zosia, Zajkowska Ela, Olesiuk Justyna, Augustynowicz Wiktoria, Lotko Gabrysia, Repka Kinga, Ostaszewska Zosia, Maziewska Dominika, Magda Korolczuk, Zosia Paszkowska, Julka Sawicka.

więcej zdjęć galeria

 

 


 

 

I MIEJSCE w Turnieju Piłki Ręcznej

Ogromny sukces zespołu piłki ręcznej. Dnia 25.03.2015, w  turnieju Puchar Białegostoku organizowanym przez Podlaski Związek Piłki Ręcznej,  I miejsce zajęli chłopcy ze Szkoły Podstawowej Sióstr Misjonarek Św. Rodziny. Chłopcy na zawodach spisali się rewelacyjnie wygrywając wszystkie swoje mecze. Poza wynikiem drużynowym uzyskali również wyróżnienia indywidualne. Michał Ławicki otrzymał tytuł najlepszego strzelca a Bartek Sołowiej najlepszego bramkarza turnieju. Zespół składa się z uczniów klas V, biorących udział w projekcie „Ciekawi świata – wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów Szkoły Podstawowej Sióstr Misjonarek”, Akademia Młodego Sportowca – piłka ręczna . Treningi odbywają się w czasie zajęć popołudniowych.

Trenerem zespołu jest pan Modest Dziekoński. Skład zespołu: Maksymilian Wyszkowski, Michał Ławicki, Mateusz Krasowski, Bartek Sołowiej, Piotr Staworko, Michał Domalewski, Daniel Baczewski, Adam Zimnoch, oraz Koncewicz Kacper który w tych zawodach nie mógł wystąpić.

 więcej zdjęć


 

III MIEJSCE w Turnieju Piłki Ręcznej

Dnia 26.02.2015 III miejsce zajęli chłopcy ze Szkoły Podstawowej Sióstr Misjonarek Św. Rodziny w turnieju piłki ręcznej organizowanym przez Podlaski Związek Piłki Ręcznej. Trenerem zespołu jest pan Modest Dziekoński. Skład zespołu: Maksymilian Wyszkowski, Michał Ławicki, Mateusz Krasowski, Bartek Sołowiej, Piotr Staworko, Michał Domalewski, Koncewicz Kacper, Daniel Baczewski, Adam Zimnoch.

 

 

więcej zdjęć


 Mecze piłki ręcznej

W dniu 17.02.2015 w naszej szkole rozegrany został mecz piłki ręcznej klas V pomiędzy zespołem chłopców Szkoły Podstawowej Sióstr Misjonarek a zespołem Szkoły Podstawowej nr.1. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 32:07. Natomiast dnia 24.02.2015 chłopcy rozegrali mecz z SP.45 zakończony wygraną naszej Szkoły 39:04. Były to spotkania które chłopcy rozegrali  w ramach współpracy jakie Szkoła prowadzi z innymi jednostkami samorządowymi w tym przypadku SP.1. i SP.45. Spotkania te mają na celu sprawdzenie umiejętności technicznych uczniów dotyczących gry w piłkę ręczną, podniesienie atrakcyjności zajęć popołudniowych oraz przygotowanie zespołu do zawodów międzyszkolnych. Mecze zorganizował pan Modest Dziekoński, trenerem zespołu gości z SP.1 jest pan Piotr Tomecki, natomiast trenerką SP.45 jest pani Danuta Stojak. Skład zespołu: Maksymilian Wyszkowski, Michał Ławicki, Mateusz Krasowski, Bartek Sołowiej, Piotr Staworko, Michał Domalewski, Koncewicz Kacper, Daniel Baczewski, Adam Zimnoch.

 

 więcej zdjęć


 Dzień Sprawdzianu Sportowego

Dnia 10.09.2014 przeprowadzone zostały zawody lekkoatletyczne na stadionie BOSIR. W zawodach uczestniczyli wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej klas IV-VI. Przeprowadzone zostały 4 konkurencje lekkoatletyczne: sprint, bieg długi, rzut piłeczką palantową oraz skok w dal. Każdy mógł się przekonać jak wyglądają starty na prawdziwym stadionie lekkoatletycznym. Panowała doskonała atmosfera. Uczniowie rywalizowali ze sobą zachowując  zasadę „fair play”. Wykazali się zaangażowaniem i ambicją w poszczególnych startach. Nauczyciele wychowania fizycznego po podliczeniu punktów  z każdej konkurencji wręczą medale najlepszym sportowcom.

 

    

więcej zdjęć


 Igrzyska Białegostoku

 Dnia 20.10.2014 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Igrzyskach Miasta Białegostoku w tenisie stołowym. Szkołę Podstawową Sióstr Misjonarek reprezentował Kacper Koncewicz z kl. 5a, Michał Przybyła z kl. 6c oraz Maksymilian Wyszkowski z kl. 5c.

Chłopcy zajęli II miejsce i wywalczyli awans do finału wojewódzkiego. 3 grudnia 2014 roku w Suchowoli odbyły się Igrzyska Województwa Podlaskiego w tenisie stołowym, na którym nasi zawodnicy zajęli V miejsce. 

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!


 

Dnia 8 marca 2014 roku dziewczęta ze Szkoły Podstawowej Sióstr Misjonarek wzięły udział w Igrzyskach Województwa Podlaskiego aerobiku rekreacyjnego. Na zawodach uczennice zajęły 4 miejsce na 12 startujących drużyn z całego województwa.

Szkołę reprezentowały następujące dziewczęta:

 

 1. Ida Rogal kl. 5c

 2. Gabriela Rodziewicz kl. 5c

 3. Karolina Matys 5c

 4. Klaudia Skutnicka 5a

 5. Karolina Grabowska 5c

 6. Justyna Roszkowska 5b

 7. Barbara Knapp 5a - rezerwowa

20140308 121511 46867

 

20140308 121511 104326

 

20140308 121511 34975-1

 

20140308 121511 21984-1

 

 


 

 

W rozegranych 11.03.2014 Mistrzostwach Białegostoku w tenisie stołowym ogromny sukces odnieśli Szymon Koncewicz i Kacper Koncewicz. W silnie obsadzonych zawodach, w których udział wzięło 46 uczniów z Białegostoku, Szymon Koncewicz zajął I miejsce, natomiast jego brat Kacper Koncewicz zajął II miejsce. Obaj uczniowie wystąpią w Finałach Wojewódzkich.

 

Gratulacje!!!

 

P1070097

P1070061

P1070094

P1070070

P1070088

 

 


 

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA MIEJSKIEGO

 za I półrocze roku szkolnego 2013/2014

W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Pobierz plik w formacie pdf.


 

Dnia 9 grudnia 2013 roku na pływalni Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Białymstoku odbyły się IGRZYSKA MIASTA BIAŁEGOSTOKU W PŁYWANIU. W zawodach wzięło udział 19 szkół w kategorii dziewcząt i 21 w kategorii chłopców. Nasi uczniowie również wzięli udział w tych igrzyskach.

Szkołę reprezentowali:

 1. Szczepańska Dominika

 2. Polińska Joanna

 3. Zuzanna Przystupa

 4. Gabriela Arciszewska

 5. Aleksandra Bogusz

 6. Agnieszka Kucharewicz

 7. Gabriela Midro

 8. Julia Radel

 9. Julia Ciereszyńska

 10. Krzysztof Radulski

 11. Patryk Habowski

 12. Piotr Staworko

 13. Jan Skrzycki

 14. Jan Gwardiak

 15. Jakub Rojewski

 16. Mateusz Kobylec

 

 

2013-12-09 09.14.18

 

2013-12-09 09.38.19

 

2013-12-09 09.45.40

 


 

Dnia 4 grudnia 2013 roku w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Suchowoli rozegrane zostały finały IGRZYSK WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W TENISIE STOŁOWYM. W finałach startowało po osiem szkół w kategorii dziewcząt i chłopców. 

Do finału awansowała z pierwszego miejsca Szkoła Podstawowa Sióstr Misjonarek.

Nasza drużyna zajęła 3 miejsce. Szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

 1. Szymon Koncewicz,

 2. Kacper Koncewicz,

 3. Michał Przybyła.

20131204179

 

 

20131204180

 

20131204182

 

 

 

 


 

I miejsce 

I miejsce zajęli Szymon Koncewicz, Kacper Koncewicz, oraz Michał Przybyła ze Szkoły Podstawowej Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w zawodach tenisa stołowego w Białymstoku w dniu 22.10.2013.
Chłopcy uzyskali awans do Finałów Wojewódzkich.

DSC 0624

DSC 0636

DSC 0647

DSC 0649


 

 

Zawody w szachach 

 

Dnia 26.10.2013 r. w Białymstoku  odbyły się zawody w szachach .Dziewczęta ze  Szkoły Podstawowej   Sióstr Misjonarek św. Rodziny zdobyły VI miejsce . 

Naszą Szkołę  reprezentowała grupa dziewcząt prowadzona przez p. Annę  Piotrowską

 

Dziewczęta grały w składzie:

 

1.Rutkowska Wiktoria

2.Kucharewicz Agnieszka

3.Trocka Zofia

4.Szczepańska Dominika

 

Życzymy dalszych sukcesów.

 

P1080890

 

P1080894

 


 

Zawody o Puchar Województwa w Piłkę Ręczną

W poniedziałek 13.05.2013 rozegrany został turniej o Puchar Województwa w Piłce Ręcznej. Reprezentacja naszej Szkoły zajęła II miejsce, natomiast Sebastian Sadowski został królem strzelców turnieju.

Jest to kolejny sukces Szkoły w tej dyscyplinie sportu.

Skład zespołu:

1.Sebastian Sadowski                       5.Maciej Kiszko

2.Szymon Wyszyński                        6.Karol Majewski

3.Sebastian Wiski                             7.Wojciech Kałużny                

4.Bartłomiej Kalinowski                   8.Michał Ciupa

Trener zespołu: Modest Dziekoński

GRATULUJEMY!!!

 

 

 


 

Igrzyska z Aerobiku Sportowego

          16 marca w Wasilkowie odbyły się Finały Igrzysk z Aerobiku Sportowego. Naszą Szkołę reprezentowała grupa dziewcząt pod kierunkiem p. Anny Iliaszuk zdobywając czwarte miejsce spośród 12 ekip startujących. Serdecznie gratulujemy!!!

Uczestniczki zawodów: Gabriela Adamska, Urszula Depta, Anna Stachurska, Agnieszka Szczepańska, Karolina Szymaniuk (klasa VIc)

 

 


 

Konferencja na temat piłki ręcznej

          W lutym w Naszej Szkole odbyła się konferencja dla nauczycieli z woj. podlaskiego na temat szkolenia dzieci i młodzieży w piłce ręcznej.  Organizatorami był Podlaski Związek Piłki Ręcznej oraz nauczyciele Anna Iliaszuk i Modest Dziekoński. Konferencja miała na celu przybliżenie zasad gry, podstaw treningu i szkolenia dzieci, jak również propagowanie tej dyscypliny w szkołach w woj. podlaskim.

p1  pila2  pila3

Podlaski Związek Piłki Ręcznej zwrócił się z prośbą do Dyrekcji Szkoły Podstawowej Sióstr Misjonarek Św. Rodziny o możliwość przeprowadzenia konferencji właśnie w Naszej Szkole, ze względu na wspaniałą bazę sportową (halę z boiskiem do gry w piłkę ręczną) oraz na fakt, że Uczniowie Naszej Szkoły zajmują wysokie miejsca w Igrzyskach Miasta Białegostoku w Piłkę Ręczną.

pila6  pila5  pila7

Konferencja podzielona była na część teoretyczną oraz praktyczną. Część praktyczna przeprowadzona została  z udziałem Naszej Szkolnej Reprezentacji. Uczniowie przedstawili ćwiczenia w treningu piłki ręcznej, zaprezentowali swoje wysokie umiejętności techniczne. Trening  prowadzony był przez Prezesa Podlaskiego Związku Piłki Ręcznej i trenera piłki ręcznej Pana Krzysztofa Wieczorka.Trening z udziałem uczniów naszej szkoły  obserwowało ok. 30 nauczycieli z innych szkół z całego województwa. Uczniowie zaprezentowali się najlepszy sposób, ćwiczenia wykonywali pewnie, bez większych błędów, panowała  wesoła atmosfera, nie zabrakło zabaw i konkursów zaś po skończonych zajęciach każdy uczeń otrzymał pamiątkową nagrodę.

Uczniowie którzy wzięli udział w konferencji:

1. Anna Stachurska (6C)                      7. Karol Szczepański (5B)

2. Karolina Szymaniuk (6C)                  8. Sebastian Sadowski (6C)

3. Kinga Snarska (6B)                         9. Bartłomiej Kalinowski (6A)

4. Agnieszka Szczepańska (6C)           10. Szymon Koncewicz (5A)

5. Sebastian Wiski (6B)                      11. Kacper Szpikowski (5B)

6. Szymon Wyszyński (6C)                 12. Kornel Orzeszkowski (5B)

                                                       13. Michał Ciupa (6A)